Zdrowa żywność

Ekologiczne przyprawy do kuchni. Postaw na jakość !

Witajcie!

Przyprawy, które stosujemy na co dzień w naszej kuchni dodają smaku i aromatu. Jak wiemy na rynku jest ogromny wybór firm, które produkują zioła z całego świata. Prawdą jest, że suszone zioła to w większości właśnie przyprawy! Jeśli zdecydujemy się na zakup dobrych jakościowo naturalnych przypraw, to zyskujemy nie tylko smak, ale także poprawę zdrowia. Jakie przyprawy warto używać w kuchni? O tym dowiecie się w dzisiejszym wpisie.

Przyprawy stosujemy na co dzień w kuchni, nie tylko dla dobrego smaku ale i dla zdrowia

To naturalne, że zawsze wybieramy to, co najlepsze

Nasza marka TO NATURALNE oferuje ekologiczne jednorodne, ale także mieszanki przypraw pochodzące ze sprawdzonych, certyfikowanych upraw.

Co oznacza termin “eko” przyprawy?

  • wszystkie produkty ekologiczne wymagają specjalnych metod produkcji,
  • do ich uprawy nie można stosować środków chemicznych i GMO,
  • gleba na której rosną musi być czysta.

Rzecz jasna w składzie produktu nie znajdziemy dodatku soli, barwników czy wzmacniaczy smaku.

Jest to stosunkowo nowa polska marka, której producentem jest znany i ceniony nie tylko wśród polskich klientów, Prymat. Mamy się czym chwalić, ponieważ jest to jeden z czołowych producentów przypraw w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czysty smak ziół i przypraw “To Naturalne”

Cechy dobrej przyprawy

Każda pani domu lub pan domu 😉 wie, że przyprawy w papierowych opakowaniach lubią się niestety wietrzyć i brylować. Wówczas wartość odżywcza oraz smak naszych przypraw tracą na jakości.

Producent wpadł na świetny pomysł zamykania opakowań. Nie potrzebne będą wam już żadne klamerki, ani spinacze. Spójrzcie:

Wygodne opakowanie otwórz – zamknij pozwoli zachować świeżość przypraw na długi czas.

Przyprawy prezentują się znakomicie, ponieważ nie jest to zmielony miałko proszek, ale w opakowaniu znajdziemy również gruboziarniste i aromatyczne składniki.

Wygląd przyprawy To naturalne, Do mięsa wieprzowego

Akurat dziś przyrządzałam obiad z mięsem w roli głównej i przyprawa idealnie się wpasowała.

W przyprawie Pomidory suszone z czosnkiem niedźwiedzim znajdziemy pomidory 90%, czosnek niedźwiedzi (5%) oraz bazylię (5%).

Gramatura tej przyprawy to 20g, a cena wynosi 3,20zł.

Skład przyprawy

Podsumowując: Wybierając dobre jakościowo przyprawy okazujemy także troskę o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Mniej soli, więcej ziół! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *