Pielęgnacja twarzy

HIT na zmęczone oczy, czyli hydrożelowe płatki różane Heimish

Witajcie!

Zarwane nocki i podkrążone oczy zdarzają się nie tylko studentom. Kiedy nasza skóra wokół oczu jest w dobrej kondycji, twarz staje się wyraźnie pogodniejsza, wygląda na bardziej wypoczętą i tym samym młodszą!

Skóra pod oczami jest najcieńsza i najdelikatniejsza, dlatego nie trudno o przesuszenie, kurze łapki oraz nieszczęsne “sińce” pod oczami. Czy mamy na to sposób? Na pewno nie posłużymy się skalpelem, ale istnieją produkty które w zaczarowany sposób potrafią usunąć oznaki zmęczenia, przez co rano wyglądamy promiennie.

To co Wam zaraz chcę przedstawić, to zdecydowanie moje kosmetyczne odkrycie ostatnich kilku miesięcy. Poleciłam je już kilku osobom i podzielają one moje zachwyty. To co, gotowi? 🙂

Heimish, hydrogel eye patch bulgarian rose water / hydrożelowe płatki pod oczy z różą bułgarską 60 szt

Recenzja płatków różanych Heimish

Od producenta:

Płatki hydrożelowe posiadają właściwości przeciwzmarszczkowe, nawilżające, rozjaśniające cienie i przebarwienia które dzięki zawartości bułgarskiej wody różanej głęboko odżywiają i regenerują delikatną skórę.

Korzyści:

– walka z cieniami,

– eliminacja worków pod oczami

– wspomaganie krążenia krwi

– wygładzenie i rozjaśnienie skóry

– redukcja wyglądu cienkich linii i zmarszczek

– przywraca skórze elastyczność poprzez nawilżenie

Wygląd:

Płatki w ilości aż 60szt. ułożone są w opakowaniu równiutko i ściśle, dlatego też nie wysychają. Elastyczny i cienki hydrożelowy materiał płatka jest zatopiony w esencji, która ma nam zapewnić maksymalne korzyści. Płatek ślicznie połyskuje i nie ślizga się po skórze. Nakładamy go wygodną szpatułką, którą dostajemy wraz z produktem. Trzymam go zazwyczaj na skórze od 20-30min.

Zapach płatków jest typowo różany i bardzo naturalny, przepiękny!

Wygląd płatka nasączonego esencją na mojej twarzy.

Jak producent podkreśla, płatki możemy stosować również na inne miejsca na twarzy: na tzw. lwią zmarszczkę między brwiami, w około ust oraz na szyję.

Skład i efekty:

Płatki hydrożelowe produkowane przez markę koreańską Hemish posiadają mini tablicę Mendelejewa w składzie. To nic złego, bo mamy tutaj sporo naturalnych składników aktywnych.

Skład płatków różnaych Hemish

Wymienię te najwyżej usytuowane: ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej, ekstrakt z kokosa, niacinamid (wit B3), wyciąg z igieł sosnowych, wyciąg z kwiatu lotosu, bułgarska woda różana, ekstrakt z portulaki pospolitej, ekstrakt z oczaru wirgilijskiego oraz wąkrotki azjatyckiej. Płatki zawierają również p/zmarszczkowy kwas hialuronowy oraz adenozynę.

Efekty:

W jednym zdaniu: na to liczyłam! Skóra po użyciu płatków nie klei się oraz jest wyczuwalnie silnie nawilżona. Drobne zmarszczki zostały wręcz rozprasowane, ale najładniejszy efekt to świeże spojrzenie. Efekt shimmer działa w ten sposób, że skóra pod oczami jest również delikatnie rozświetlona. Podsumowując dzięki płatkom Heimish skóra dostaje tego, czego potrzebuje i to bez podrażnień. Każda skóra się z nimi polubi, albo wręcz pokocha.

Cena:

69zł/60szt.

Dostępność:

Drogeria Pigment, sklepy internetowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *