O mnie

Witaj! Mam na imię Iza. Odkąd pamiętam zawsze ciągnęło mnie w stronę natury. Wszystko zaczęło się od spędzania wolnego czasu na łące czy w lesie. To właśnie dziadkowie oraz moi rodzice zaszczepili we mnie szacunek do otaczającej mnie przyrody. Babcia pokazała mi pierwsze zioła, zaparzała oraz opowiadała o ich działaniu. Ileż się tych herbatek wypijało! Byłam zafascynowana tym, że jeden wysuszony listek może mieć aż tyle dobroczynnych właściwości. Tak właśnie zaczęłam się interesować wpierw fitoterapią, następnie biochemią kosmetyczną.

Posiadam tytuł technika farmacji. Ukończyłam również podyplomowe studia na kierunku”Kosmetologia Praktyczna” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Marzy mi się w przyszłości jakiś kurs zielarski.. ale i bez tego znajomi nazywają mnie po prostu “zielarką” 🙂

Zamiłowanie do ziół i pielęgnacji naturalnej kontynuuje po dziś dzień. Starannie wyszukuję kosmetyki o naturalnym, unikalnym składzie i bogatych właściwościach. Wierzę w tzw. efekt synergii dobieranych składników. Najbardziej cenię sobie produkty z naszych naturalnych polskich surowców.

Na blogu poznasz naturalne sekrety mojej pielęgnacji. Zapraszam!